Рішення для агро бізнесу на базі SAP Business One

Розділи
Рослинництво

У цьому модулі плануються операції, кількісно оцінюються сировинні запаси, оцінюється вартість кожного товару і визначаються етапи року, на якому буде виконуватися кожна операція.

Тваринництво

Дозволяє всім тваринницьким господарствам керувати харчуванням, управляти тваринництвом і його категоріями з показниками продуктивності, інтегруючи сільське господарство з тваринництвом, з використанням пасовищ для годування тварин.

Бавовна

Даний модуль забезпечує контроль за всіма процесами виробництва бавовни: отримання, сортування, зважування, формування партії, інтеграція з лабораторними даними.

Кава

Включає весь процес вирощування кави: посадка, збір і обробка. Даний модуль поєднує в собі вивчення грунту, програм підживлення грунту, боротьби з шкідниками і хворобами, включаючи використання води, повторне використання органічних сполук і відходів.

Обслуговування машин і механізмів

B1Agribusiness Maintenance розроблений для задоволення потреб в обслуговуванні активів, будь то с / г техніка, автомобілі або компоненти.

Рибне господарство

Система B1Agribusiness надає менеджерам можливість документувати всю зоотехнічну інформацію за допомогою регістрів.

Трудові ресурси  

У цьому модулі є реєстр співробітників, що виконують операції в певній галузі, з декількома точками контролю і вартістю участі в операції.

Основні регістри

Містить інформацію про характеристики полів, таких як текстура і топографія. Реєстрація ферм, секторів, земельних ділянок, пасовищ, сільськогосподарських культур і сортів.

Устаткування

Зберігає дані про обладнання: трактори, комбайни, автомобілі, як власні так і третіх осіб.


Запаси і поставки

Всі матеріали, що застосовуються до сільськогосподарських операцій, управляються з певними атрибутами, такими як пільговий період продукту, середня вартість товару і заплановану кількість.

Планування і вартість

В даному модулі здійснюється планування різних витрат: на рік, урожай або сільське господарство. Планування витрат і запасів, відстеження щоденного аналізу витрат на гектар.

Для детальної консультації звертайтесь до наших спеціалістів