Головна » Cтатті » Що таке Промисловість 4.0 і що ви маєте про неї знати.

Що таке Промисловість 4.0 і що ви маєте про неї знати.

Промисловість 4.0 сьогодні є однією з найбільш обговорюваних тем у бізнесі, але багато людей досі не зрозуміли, що це означає. Термін «Промисловість 4.0» охоплює кілька різних технологій, які можуть суттєво вплинути на виробничі процеси та те, як вони реалізуються в організації.

У цій статті ми детально розглянемо це явище, щоб допомогти зрозуміти всі переваги, які вона пропонує виробникам. І чому вам варто розглянути можливість впровадження цих технологій у діяльність вашої компанії вже сьогодні!

За основу статті взята інформація із сайту  нашого партнера Boyum IT.

Що таке Промисловість 4.0 і чому всі про неї говорять?

Industry 4.0 або, як це перекладають українською, Промисловість 4.0 або Четверта промислова революція — це загальний термін для кількох технологічних можливостей, які дозволяють виробникам працювати більш ефективно шляхом автоматизації процесів та інтеграції різних галузевих пристроїв і систем.

Спосіб роботи відносно простий — специфічні технології інтегруються у виробничі процеси, щоб створити «розумну фабрику», тобто високоавтоматизовану.
А коли ми говоримо «автоматизоване виробництво», ми маємо на увазі, що галузеві пристрої інтегровані в існуючі системи організації для автоматичного виконання процесів – без участі людини.
Якщо подумати, автоматизація на фабриках почалася з простих конвеєрних машин, запрограмованих на багаторазове виконання одного і того ж завдання.

Тепер заводи оснащені датчиками, робототехнікою, хмарними системами для обміну даними між пристроями в різних місцях, можливостями прогнозної аналітики. Усі вони розроблені, щоб допомогти виробникам працювати ефективно, залишаючись конкурентоспроможними.

Що визначає Промисловість 4.0? Які технології вона включає?

Експерти галузі визначають Промисловість 4.0 як інтеграцію людей, процесів і продуктів (включаючи послуги), пов’язаних у режимі реального часу за допомогою цифрових рішень.

Вона спирається на кілька технологічних можливостей, таких як:

 Масове підключення за допомогою інтернет-з’єднання між пристроями/машинами.
Хмарні рішення та обчислення.
Інтернет речей (IoT) – обмін даними за допомогою галузевих комунікаційних протоколів для безпечного спілкування через мережу.
Кібер-фізичні системи, які дозволяють промисловим пристроям безпечно підключатися та обмінюватися даними.
Функціональність машинного навчання, що дозволяє промисловим машинам вчитися у оточення та діяти на основі цих знань.
Віртуальна реальність (VR) використовує відео/зображення, відтворені комп’ютерами, для імітації реального середовища для навчальних цілей або візуалізації. VR можна використовувати як ефективний інструмент для співпраці між командами, розташованими в різних регіонах світу.
Доповнена реальність (AR) використовує створені комп’ютером удосконалення, щоб покращити уявлення користувачів про своє фізичне середовище.
Блокчейн – це ще одна галузева технологія, яка сьогодні набирає обертів у галузі. Блокчейн — це цифровий реєстр для запису транзакцій, угод тощо, тому його безпека гарантується шифруванням і розподілом по мережах.

Який вплив має Промисловість 4.0 на виробництво?

Галузеві пристрої IoT швидко стають стандартом серед виробників у всьому світі через величезні переваги цього нового покоління машин та інструментів.
Перераховані вище технології дозволяють компаніям перейти від серійного виробництва та використовувати дані в режимі реального часу шляхом інтеграції різних пристроїв, систем і процесів більш легко у своїх організаціях.

Виробники можуть покращити ефективність і загальні можливості планування, оскільки тепер вони можуть планувати технічне обслуговування на основі фактичного попиту, а не покладатися на фіксовані часові вікна.

Деякі істотні переваги включають:

покращення якості виробництва
зниження витрат за рахунок усунення непотрібних завдань
надання компаніям можливостей для збільшення доходу за рахунок підвищення продуктивності
підвищення ефективності за рахунок автоматизації процесів
можливість для виробників інтегрувати промислові пристрої та системи
скорочення часу, необхідного для доведення продукту від дизайну до виробництва
оптимізація управління запасами

Як SAP Business One та Beas Manufacturing можуть допомогти вашому бізнесу?

SAP Business One – це європейське ERP-рішення, створене на основі досвіду світових компаній та галузевої специфіки.

SAP Business One створює можливості для комплексного управління якістю товарів, ведення процесів закупок та поставок, управлінської звітності, тощо в єдиній програмі для будь-якого співробітника компанії.

Beas Manufacturing надає всі сучасні інструменти для гнучкої автоматизації та оптимізації. Ми надаємо галузевим виробничим підприємствам новітні рішення з автоматизації та оптимізації промисловості, щоб допомогти виробникам швидше досягати своїх цілей!

Дочірні підприємства використовують свій власний SAP Business One, локалізований для їх місцевості – на комфортній для них мові та з локальною валютою, паралельно із системною.

SAP Business One та Beas Manufacturing – це:

Весь функціонал SAP Business One.
Cтворення необхідного переліку матеріалів і карт виробництва
Розрахунок собівартості продукції.
Планування виробництва.
Закупівля матеріалів.
Облік робочого часу персоналу.
Логістика та доставка.
Виставлення рахунків.
Бізнес-ефективність та інформаційні панелі Beas Manufacturing допоможуть вам отримати повне уявлення про всі витрати та ситуації.

Можливість надати дочірнім підприємствам незалежності, притому не втративши централізований контроль над ними.

Що ви отримаєте із впровадженням SAP Business One?

 Зниження витрат на складське зберігання до 20%.
Підвищення ефективності фінансового планування до 5%.
Покращення показнику часу виходу на ринок до 20%.
Підвищення загальної ефективності.

TG Consulting зосереджує увагу на специфікації конкретної галузі та допомагає клієнтам розібратися в процесах на всіх рівнях автоматизації і впроваджуємо продукти, які забезпечують можливість контролю і зростання бізнесу. Дізнайтесь наші історії успіху.

Якщо Ви знаходитесь на порозі масштабування, діджиталізації та автоматизації і перебуваєте в сумнівах з приводу вибору, наші бізнес-консультанти та технічні асистенти допоможуть вам з ухваленням вірних рішень.

Вам може бути цікаво