Главная » Без рубрики » Цифрова трансформація для малих та середніх підприємств

Цифрова трансформація для малих та середніх підприємств

Цифрова ера еволюціонує в епоху інтелекту

Протягом останніх 45 років SAP перебуває в дорозі з нашими клієнтами, щоб допомогти їм створити цінність для своїх організацій, застосовуючи технології для вирішення деяких складних завдань. У кожну епоху корпоративних обчислень ми розробили стратегію та продуктовий портфель, щоб допомогти нашим клієнтам працювати краще. І зовсім недавно, протягом останніх 10 років, коли хмарні обчислення та Big Data стали більш поширеними за рахунок зниження витрат на зберігання, ми допомагали нашим клієнтам почати власне цифрове перетворення з програмним забезпеченням SAP HANA та великим портфелем обласних додатків.

Тепер, коли технології, такі як штучний інтелект, машинного навчання, Інтернет речей (IoT), розширені аналітики та блокчейни, стають основним, SAP має нову можливість допомогти клієнтам стати інтелектуальними підприємствами з новими можливостями, які дозволяють робочій силі зосередити увагу на вищих -значні результати

Мислення з дизайну SAP – це наш унікальний підхід до вирішення проблем клієнтів та пропозиція правильного рішення. Подивіться, як ми забираємо людей, обробляємо їх і знаходимо реальні рішення реальних проблем. Це метод, який розробники використовують у думках і розробках, що також мають застосування в інших місцях. Метод описує процес, орієнтований на людину, ітеративний дизайн.

Методика проектування мислення включає в себе 3 основні етапи, які перекриваються та цикли назад до досягнення бажаного результату.

  • Відкрийте – вивчіть можливості для додавання вартості та насолоди. Визначте проблему, щоб вирішити і для кого, потім поговорити з кінцевими користувачами та розкрити їхні реальні потреби.
  • Дизайн – Ви розумієте проблему та потреби – тепер створіть найкраще рішення. Прототип, тестування та повторення дизайну з кінцевими користувачами.
  • Deliver – Ви протестували свій дизайн програмного забезпечення з користувачами – тепер Створіть фактичне рішення. Перевірте, налаштуйте та відпустіть свій продукт у світі.