Головна » Без рубрики » Як інвестувати в майбутнє з SAP Business One? Історія впровадження від FPI

Як інвестувати в майбутнє з SAP Business One? Історія впровадження від FPI

Група компаній FPI (https://fpi.contractors/) – це міжнародний провайдер промислових послуг (установка, зварювання технологічного обладнання, електричні роботи) для інжинірингових компаній і виробників товарів повсякденного попиту.

На підприємстві створена і розвивається інтегрована система управління, відповідно до стандартів ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, в планах – впровадження стандарту ISO 37001.

Компанія приділяє постійну увагу якості послуг, що надаються, ступеня шкідливого впливу на навколишнє середовище, здоров’я персоналу і безпеки праці, а також боротьбі з хабарництвом і корупцією.

Основна діяльність Групи FPI відбувається в рамках нормативної бази Європейського Союзу, так, наприклад, зварювальні роботи завжди відповідають вимогам WPQR (Welding Procedure Qualification Record).

Швидка реакція на зміни ринку та ефективне управління проектами

разом з SAP Business One

До впровадження: Виклики

До основної діяльності компанії входить робота над інжиніринговими проектами. Як правило, такі проекти тривають не менше 1-2 місяців. Облік і управління роботами в таких випадках дуже ускладнений, так як всі роботи проводяться віддалено. Тому, основними викликами для всіх проектів був облік фінансового результату, управління веденням проектів в режимі реального часу, облік і збереження матеріалів і управління термінами реалізації.

Маючи портфоліо запущених проектів, доводилося докладати значних зусиль для отримання інформації та розуміння поточної ситуації.

Інформація швидко старіє. А підрахунок результатів по проекту займає багато часу. Для відділу закупівель це своєчасність і якість інформації, що передається у виконання. Можливість відстеження вхідних цін.

Для складу облік і контроль запасів.

Чому саме SAP та TG Consulting:

Аналіз ринку ПЗ довів, що SAP Business One повністю вирішує ті завдання, що стояли перед компанією

TG Consulting – компанія з багаторічним досвідом автоматизації бухгалтерського та управлінського обліку, системної інтеграції та управлінського консалтингу. Досвід TG Consulting в Україні дозволяє оптимізувати процес впровадження системи, а індивідуальний підхід підвищує ефективність процесів проектування системи, налаштувань, навчання та підтримки користувачів.

Після впровадження: результати

Покращилась взаємодія між основними учасниками процесів Закупівля, Склад, Продажі. Відображення складських операцій в режимі реального часу дозволяє підтримувати актуальні залишки складу в системі для всіх користувачів. Чіткість процесів і персональна відповідальність за результат кожного співробітника дає впевненість у цілості наших активів

закупівлі

У модулі Закупівлі реалізували можливості взаємодії між відділом продажів і відділом закупівель, завдяки заявкам на закупівлю. Завдяки більш швидкій роботі з постачальниками, можливостям порівнювати пропозиції від постачальників, ми отримуємо найкращі умови поставки для нашої компанії. Всі процеси отримали прозорість, а склад заздалегідь знає, коли плануються поставки і може планувати свій робочий час.

продажі

Для відділу Продажів реалізували Можливості продажів. Документ дозволив більш детально відстежувати процес продажу проектів, планувати активності і фіксувати кінцеві результати в CRM. Після накопичення статистики по можливостям, ми сподіваємося побачити точки зростання і вдосконалювати цей процес.

інтеграція

Інтеграція документів продажу і закупівлі зменшує кількість помилок і витраченого часу.

виробництво

Виробничий модуль ми зараз використовуємо для створення попередньої калькуляції вартості об’єкта. На підставі цього ми плануємо виконання проекту, закупівлю комплектуючих, визначаємо доступність ресурсів. Процес став більш прозорим, всі учасники можуть одночасно працювати над одним проектом.

управіння проектами

В частині управління проектами ми бачимо весь обсяг необхідної нам інформації: виконання плану робіт, бюджет проекту, учасників, документацію, заплановані і поточні активності. Це дозволяє швидше реагувати на зміни, що відбуваються і вносити корективи в процесі виконання проектів.

“SAP Business One дозволяє нам бачити весь обсяг необхідної інформації: виконання плану робіт, бюджет проекту, учасників, документацію, заплановані й поточні активності. Це допомагає нам швидше реагувати на зміни, що відбуваються, та вносити корективи в процесі виконання проектів.”

Михайло Яцков, CEO, FPI
успішне впровадження SAP Business One для FPI

Цікавлять деталі впровадження та можливості саме для вашої компанії?
Звертайтесь!