Головна » Без рубрики » Запит на цінову пропозицію від SAP Business One

Запит на цінову пропозицію від SAP Business One

Огляд

Користувачі SAP Business One можуть надіслати покупцям котирування бізнес-партнерам електронним способом. Процес відправки запитів та збору котирувань покупки є частиною SAP Business One, використовуючи інтеграцію в процесі, що називається запит на котирування (RFQ). Цей процес дозволяє користувачам SAP Business One автоматично генерувати веб-форму форму – подання котирувань, яку розміщує сервер базової інтеграції. Ділові партнери, які отримують електронне повідомлення, що містить посилання на форму подання котирувань, можуть безпосередньо подати свої пропозиції покупцеві, а дані SAP Business One оновлюються відповідно. У цьому розділі описано, як налаштувати певні частини процесу та як його підтримувати.

На малюнку вище описано процедуру RFQ. Користувач у SAP Business One створює котирування покупки та встановлює прапорець Create Online Quotation у вкладці Purchasing – AP  Purchase Quotation Logistics. Заснована на даних котирувань купівлі, система інтеграції створює веб-сторінку, на якій розміщується веб-вузол на сервері інтеграції. Крім того, він створює електронну пошту, яка містить посилання на веб-сторінку та надсилає електронний лист потенційному постачальнику або постачальникам. Потенційний постачальник отримує електронний лист, відкриває посилання на веб-сторінку та заповнює свою інформацію для запиту на покупку. Постачальник подає форму, а структура інтеграції передає дані SAP Business One і надсилає електронне повідомлення з наданою інформацією продавцеві та користувачеві SAP Business One. Сценарій RFQ підтримує всі мови, надані SAP Business One. У сценарії використовується мовне налаштування ділового партнера для електронної пошти та налаштування мови коду пропозиції для веб-сторінки.

 

Як встановити запит на пропозицію
Ви можете встановити пакет сценаріїв RFQ як частину основної інсталяції SAP Business One Integration Framework.

Ви можете запустити установку безпосередньо з папки. Будь ласка, запустіть “setup.exe” як адміністратора

У перших 3 кроках перегляньте інформацію та вкажіть шлях встановлення

Крок 4: Пароль користувача повинен бути встановлений для користувача Framework Integration.

Крок 5: Ви повинні заповнити дані SQL Server, «Версія сервера», «Ім’я сервера», «Порт», ім’я DB та пароль для користувача «sa».

Крок 6. Для підключення до SAP Business One слід заповнити таку інформацію: “Інформація про серверний сервер SAP Business One і B1if-User” (B1iadmin) та “пароль”.

Крок 7: завершити установку

відкрийте головну сторінку B1iF з меню “Пуск”

 

Як налаштувати, активувати та протестувати параметри sap. RFQ

  1. Налаштування SAP Business One
  • Налаштувати адресу електронної пошти постачальника за замовчуванням:
  • Щоб ввести адресу електронної пошти для контактної особи бізнес- партнера, у головному меню SAP Business One виберіть Business Partner®  Основні дані бізнес-партнера.
  • Оберіть бізнес- партнера, а у вкладці Контактна особа в полі E-Mail введіть адресу електронної пошти контактної особи. Переконайтеся, що втановлена інформація вірна.
  • Налаштуйте адресу електронної пошти компанії
  • Щоб ввести адресу електронної пошти для користувачів SAP Business One, які будуть автоматично створювати запити на цінову пропозицію, в головному меню SAP Business One виберіть «Адміністрування» → «Налаштування» → «Загальні відомості» → «Користувачі».
  • У вікні «Користувачі – Налаштування», в полі «Електронна пошта» введіть адресу електронної пошти користувача SAP Business One

2. Налаштування системи інтеграції

Додаткова документація буде доступна, якщо натиснути кнопку «Docu» для пакета сценаріїв.

Перегляньте Налаштування сценарію, для гарантії правильного вибору відправника на основі поточної системи.

3.Протестуйте увесь сценарій

Створіть новий запит

Щоб створити RFQ  онлайн-запит постачальнику, обов’язково перевірте прапорець “Створити онлайн-пропозицію” у папці «Логістика».

Система сповіщення, надсилає користувачу електронне повідомлення про те, що онлайн-форма RFQ була вже надіслана.

Продавець отримує електронний лист із підтвердженням на інше посиланням, щоб оновити інформацію, якщо це необхідно.

У SAPB1 можна буде знайти внутрішнє повідомлення з посиланням на оновлену пропозицію покупки.