Головна » Успішні кейси » Група Компаній "Нові Продукти": історія впровадження Secondary Sales на платформі SAP Business One

Група Компаній “Нові Продукти”: історія впровадження Secondary Sales на платформі SAP Business One

TG Consulting завершило впровадження Secondary Sales для Групи Компаній “Нові Продукти”
Як точність прогнозів та система контролю допомагає обслуговувати більш ніж 25 000 замовників і 106 000 активних торговельних точок по всьому світу?
Дізнайтесь, як SAP Business One та Secondary Sales допомогли Групі Компаній “Нові Продукти”, лідеру українського ринку снеків та напоїв, перейти на новий рівень співробітництва з дистриб’юторами та покупцями.
Про Групу Компаній “Нові Продукти”

Група Компаній «Нові Продукти» — європейська компанія з динамічним розвитком, один із найбільших виробників напоїв та снеків в Україні. «Нові Продукти» – це 1 500 працівників та 20 років досвіду.

Група Компаній виробляє 37 найменувань продуктів під 14-тьма брендами та експортує свою продукцію до 19 країн світу. Щодня підприємством обслуговується понад 25 000 замовників і 106 000 активних торговельних точок у всьому світі. Підприємство входить до ТОП-100 найбільших платників податків України.

Центральний офіс «Нових Продуктів» розташований у Києві, а весь асортимент напоїв, які відповідають найвищим світовим стандартам якості, виробляється на сучасному заводі в Жашкові – невеликому містечку на межі Київської та Черкаської областей.

До впровадження: Виклики та проблеми, які стояли перед Групою Компаній “Нові Продукти”

Чому було вирішено змінювати бізнес-процеси?

Метою цифрової трансформації нашої компанії є зменшення кількості помилок, підвищення власної ефективності та оптимізація бізнес-процесів. В простоті криється сила… І для нас це означає потребу побудувати єдину систему продажів та закупівель, фінансового контролю та процесу виробництва, забезпечення якості та освоєння нових продуктів та ринків.

 

Ірина Ружицька, CFO Групи Компаній “Нові Продукти”

·   Фрагментованість IT ландшафту, відсутність системи для управління виробництвом.

 

·   Недостатньо ефективна взаємодія підрозділів між собою, відсутність об’єднуючої системи для всіх підрозділів системи Supply Chain.

 

·   Значна частина співробітників змушена використовувати Excel для збереження даних та розрахункових алгоритмів, та користуватись електронною поштою для обміну інформацією між підрозділами.

 

·   Висока залежність від людського фактора.

 

·   Відсутність системи для управління життєвим циклом продукту.

 

·   Неякісне та недостовірне планування та недосягнення KPI.

Чому саме SAP та TG Consulting?

Чому SAP?

Поточні інформаційна система “Нових Продуктів” працює із невеликою кількістю значних за об’ємом рідких транзакцій. HANA, в додаток до згаданих транзакцій, дозволяє обробляти у багато разів більшу кількість малих за об’ємом та частих транзакцій.

Група Компаній звернула увагу на рішення SAP через HANA, найсучаснішу на сьогодні базу даних, що об’єднує в собі переваги баз OLTP та OLAP.

Чому TG Consulting?

TG Consulting, на відміну від конкурентів, просуває підхід налаштування бізнесу під систему, а не навпаки, що для нашої організації на поточному етапі розвитку важливо.

 

Команда TG – креативна, відверта, молода (але достатньо досвідчена), на кожну проблему має декілька варіантів рішення. Володіє сучасною методологією впровадження, дослуховується до потреб клієнту та здатна його послідовно, акуратно, переконливо, без тиску підвести до правильного рішення щодо цільового процесу.

 

Андрій Белінський, CIO Групи Компаній “Нові Продукти”

Після впровадження: результати та досягнення

·   Створений новий перелік SKU, що має єдиний формат та відповідає потребам всіх підрозділів. Перевід продажів на новий формат SKU.

 

·   Щоденне отримання даних по продажах і залишкам дистрибуторів.

 

·   Використання прогнозів продажів для розрахунку необхідного залишку на складах дистрибуторів.

 

·   Відстеження негативного залишку по складах дистрибуторів.

 

·   Запуск в експлуатацію механізму MRP, важливого для наступного етапу автоматизації закупівель.

Ірина Ружицька, CFO Групи Компаній "Нові Продукти"

Не дивлячись на те, що ми здійснили лише перший етап впровадження SAP B1, а саме – запуск в промислову експлуатацію функціоналу Secondary Sales, наша компанія розпочинає співробітництво з дистриб’юторами та покупцями на якісно новому рівні завдяки зростанню точності прогнозів продажів та чіткої системи контролю.

 

Ірина Ружицька, CFO Групи Компаній “Нові Продукти”

Андрій Белінський, CIO Групи Компаній "Нові Продукти"

Впровадження SAP B1 – перший, але істотний крок назустріч ще більш сучасній, продуктивній, відповідальній та перспективній співпраці з дистриб’юторами та клієнтами, і врешті – своєчасному та цілковитому задоволенню потреб кінцевого споживача.

 

Андрій Белінський, CIO Групи Компаній “Нові Продукти”

Комплексні рішення TG Consulting приносять користь бізнесу, збільшують доходи та зменшують витрати з 2004 року.

TG Consulting зосереджує увагу на специфікації конкретної галузі та допомагає ефективно розвиватись саме вашому бізнесу за допомогою найфункціональніших платформ або їх окремих модулів.

Зацікавились рішенням?
Звертайтесь, розповімо детальніше!
Вам може бути цікаво